апрель, 2024 ел
шимбә

ТР Иҗтимагый палатасы быел үзенең 20 еллыгын билгеләп үтә торган тоталь диктант мәйданчыкларының берсе булды. Акциягә һәрьяклап ярдәм итәргә һәм үз белемнәрен тикшерергә ТР Иҗтимагый палатасы әгъзалары һәм экспертлары, аларның якыннары, коммерцияле булмаган сектор вәкилләре килде.

Тэги: Рафаэль Шакирҗанов Юлия Кареева Ирина Әхмәтова Эльмира Фәтхуллина

декабрь, 2023 ел
пәнҗешәмбе

2023 елның 7 декабрендә ТР ДОСААФ бинасында Ватан геройлары көненә багышланган тантаналы чаралар узды.

Тэги: Рафаэль Шакирҗанов

сентябрь, 2023 ел
дүшәмбе

13 сентябрьдә Казан шәһәре Мәскәү районының 99нчы урта гомуми белем бирү мәктәбендә Советлар Союзы Герое Зоя Анатольевна Космодемьянскаяның тууына 100 ел тулуга багышланган тантаналы чаралар узды. Герой исеме белән мәктәпнең Хәрби дан музее аталган.

сентябрь, 2023 ел
дүшәмбе

11 сентябрьдә Чистайда Геройлар аллеясында махсус хәрби операциядә, локаль сугышларда һәм башка кораллы конфликтларда катнашучыларга һәйкәл ачу тантанасы була.

август, 2023 ел
сишәмбе

2023 елның 21 августында Татарстан Иҗтимагый палатасында Түбән Кама Иҗтимагый советы инициативасы белән «Мөһим нәрсә турында сөйләшүләр – Татарстан Республикасында дәресләр үткәрү тәҗрибәсе һәм перспективалары» түгәрәк өстәле узды.

Тэги: Мөнир Гафиятуллин Зилә Вәлиева Рафаэль Шакирҗанов Асия Тимирясова Евгений Гибин Евгений Кабыш Тамара Фёдорова Елена Скобельцына Дмитрий Туманов Роман Донцов Розалия Нургалиева

август, 2023 ел
җомга

ТР Иҗтимагый палатасы комиссиясе рәисе урынбасары Рафаэль Шакирҗанов «Ватанны саклаучылар» фондының Татарстан филиалындагы очрашуда катнашты.

Тэги: Рафаэль Шакирҗанов

июнь, 2023 ел
дүшәмбе

Бүген Казанда «Черек күл» паркында Россия көне һәм «Динамо» спорт җәмгыятенең 100 еллыгы уңаеннан тантаналы чара узды. Бәйрәм мәйданчыгында Татарстан Республикасы Рәисе Рөстәм Миңнеханов, Татарстан Дәүләт Киңәшчесе Минтимер Шәймиев, ТР Дәүләт Советы Рәисе Фәрит Мөхәммәтшин, ТР Премьер-министры Алексей Песошин, ТР Рәисе Администрациясе Җитәкчесе, Татарстанның «Динамо» физкультура-спорт җәмгыяте рәисе Әсгать Сәфәров, Казан мэры Илсур Метшин булдылар.

Тэги: Анастасия Исаева Рафаэль Шакирҗанов Тимур Кадыров Ирина Александровская Тимур Камалетдинов Алексей Софронов Тамара Фёдорова Дамир Нургалиев Наталья Сабитова Адилә Әхмәтова Тимур Какохо Дмитрий Туманов Данис Шакиров Эльмира Фәтхуллина Роман Донцов Искәндәр Гыйләҗев

февраль, 2023 ел
җомга

15 февральдә Казан шәһәренең сугышчы-интернационалистлары мемориалы янында Әфганстан Демократик Республикасыннан совет гаскәрләрен чыгаруның 34 еллыгына багышланган хәтер митингы булды.

Тэги: Рафаэль Шакирҗанов НКО гамәлләре тасмасы Евгений Кабыш

февраль, 2023 ел

ноябрь, 2022 ел
пәнҗешәмбе

16 ноябрьдә Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасы әгъзалары Рафаэль Шакирҗанов һәм Любовь Смирнова Казан шәһәре Яңа Савин районының 113 нче номерлы урта гомуми белем бирү татар-рус мәктәбе укучыларына паспортлар тапшыру тантанасында катнаштылар.

Тэги: Рафаэль Шакирҗанов Любовь Смирнова