март, 2024 ел
чәршәмбе

26 мартта Россия Федераль антимонополия хезмәтенең Татарстан идарәсе каршындагы Иҗтимагый совет утырышы узды. Кереш сүз белән совет рәисе, ТР Иҗтимагый палатасы рәисе урынбасары Мөнир Гафиятуллин чыгыш ясады, ул Россия Федераль антимонополия хезмәтенең Советы каршындагы Иҗтимагый советның 2024 елның 13 мартындагы утырышы нәтиҗәләре турында сөйләде.

Тэги: Мөнир Гафиятуллин Тимур Какохо

март, 2024 ел
якшәмбе

Татарстанда Президент сайлаулары вакытында тавыш бирүне иҗтимагый контрольдә тоту буенча иң яхшы системаларның берсе формалашты. Бу хакта журналистларга ТР Иҗтимагый палатасының Хокук мәсьәләләре һәм иҗтимагый контроль комиссиясе рәисе Тимур Какохо сөйләде.

февраль, 2024 ел
җомга

8 февральдә Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасында хокукый мәсьәләләр һәм иҗтимагый контроль комиссиясе утырышы узды.

Тэги: Азат Гайнетдинов Анастасия Исаева Артур Мостаев Тимур Какохо Лариса Расческова

февраль, 2024 ел
чәршәмбе

6 февральдә Казан Кремлендә «Гражданлыкның яшьләр коды» яшьләр активы белән очрашу узды.

ноябрь, 2023 ел
җомга

10 ноябрьдә ТР Иҗтимагый палатасының хокук мәсьәләләре һәм иҗтимагый экспертиза комиссиясе рәисе Тимур Какохо «Татарстан-Яңа Гасыр» телекомпаниясенең «Таяну ноктасы» программасында катнашты.

ноябрь, 2023 ел
җомга

3 ноябрьдә Мәскәүдә узган «Берләшмә» йомгаклау форумында 2023 ел өчен «Регион-НКО» рейтингы нәтиҗәләрен тәкъдим иттеләр.

Тэги: Зилә Вәлиева Асия Тимирясова Ирина Әхмәтова Дамир Нургалиев Наталья Сабитова Тимур Какохо

октябрь, 2023 ел
җомга

Россиягә сәфәре барышында Үзбәкстан Президенты Шәүкәт Мирзиеёв беренче булып Татарстанга килде.

октябрь, 2023 ел

август, 2023 ел
пәнҗешәмбе

24 августта Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасының тавыш бирүне иҗтимагый контрольдә тоту буенча Координация советының киңәйтелгән утырышы узды. Утырышта ТР Иҗтимагый палатасы рәисе Зилә Вәлиева катнашты, шулай ук Татарстан муниципаль берәмлекләренең иҗтимагый советлары рәисләре дә кушылды.

Тэги: Мөнир Гафиятуллин Зилә Вәлиева Асия Тимирясова Юлия Кареева Фәрид Сафин Ирина Әхмәтова Алексей Софронов Алексей Шулаев Дамир Нургалиев Тимур Какохо Данис Шакиров Зөфәр Юнысов