февраль, 2024 ел
пәнҗешәмбе

Татарстанның Иҗтимагый палатасында Сәламәтлек саклау системасының узган ел республика халкы ведомство алдына куйган бурычларны һәм максатларны ничек үтәве турында фикер алыштылар.

Тэги: Фәнил Габдрахманов Зилә Вәлиева Фәрид Сафин Тимур Бикмуллин Алексей Шулаев Владимир Менделевич Анна Мөбәрәкшина Владимир Филатов

декабрь, 2023 ел
дүшәмбе

22 декабрьдә Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасы белән берлектә  «Мы вместе - Без бергә» оешмасы оештырган « Онкопациентларның проблема-ихтыяҗлары » темасына түгәрәк өстәл узды.

Тэги: Зилә Вәлиева Тимур Бикмуллин НКО гамәлләре тасмасы Анна Мөбәрәкшина

ноябрь, 2023 ел
чәршәмбе

Кичә Казан шәһәренең Идел буе районы «Сандугач» китапханәсе базасында чираттагы сәламәтлек мәктәбе узды һәм «Диспансеризация. Мифлар һәм чынбарлык» темасына дискуссия узды.

Тэги: Фәнил Габдрахманов Алексей Шулаев Анна Мөбәрәкшина Владимир Филатов

октябрь, 2023 ел
җомга

26 октябрьдә Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгында Иҗтимагый советның чираттагы утырышы узды. Фикер алышуга чыгарылган мәсьәләләрнең берсе-халыкны тавыш бирү өчен 2024 елга ведомствоның иҗтимагый максатларын һәм бурычларын формалаштыру.

Тэги: Асия Тимирясова Артем Кузнецов Маргарита Максимова Изольда Жуйкова Татьяна Мерзлякова Евгений Кабыш Анна Мөбәрәкшина

октябрь, 2023 ел
сишәмбе

2023 елның 18 октябрендә ТР сәламәтлек саклау министрлыгында «Медицина оешмаларында остазлык» темасына түгәрәк өстәл узды.

Тэги: Алексей Шулаев Анна Мөбәрәкшина

сентябрь, 2023 ел
җомга

Яшьләрне патриотик тәрбияләү кысаларында Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасының сәламәтлек саклау һәм демография буенча комиссиясе, «Ярдәм янәшә! Помощь рядом» Республиа хәрәкәте һәм Казан медицина көллияте студентларның «АЛГА» ирекле батальоны сугышчысы Наил Садреев белән очрашуын үткәрде.

Тэги: Тимур Бикмуллин Алексей Шулаев Анна Мөбәрәкшина

июнь, 2023 ел
дүшәмбе

2023 елның 1 июнендә Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасының Сәламәтлек саклау һәм демография буенча комиссиясе рәисе урынбасары Анна Мөбарәкшина, шулай ук тулы булмаган гаиләләр һәм диабет белән авыручы балаларга һәм өлкәннәргә ярдәм итү «Игелек» автоном коммерцияле булмаган оешмасы оештыручысы һәм җитәкчесе Ригина Садыйкова катнашында «Особые дети. Татарстан» һәм «Новая Планета» АВА-үзәге директоры Салихова Светлана Айдыновна белән берлектә диабет һәм аутистик спектрында тайпылышлар булган балалар өчен Балаларны яклау көненә багышланган балалар бәйрәме оештырдылар.

Тэги: Анна Мөбәрәкшина