сентябрь, 2024 ел
җомга

Казан суворов хәрби училищесы суворов училищелары һәм кадет мәктәпләре арасында күчмә ГТО байрагына ия булды. «Бердәм Россия»нең «Балалар спорты» проекты кысаларында узган тантаналы чарада байракны училище башлыгы генерал-майор Валерий Миронченкога ГТО илчесе, Россиянең атказанган тренеры, Татарстанда «Балалар спорты» проекты координаторы, Татарстан Иҗтимагый палатасы әгъзасы Ольга Павлова тапшырды.

август, 2024 ел
сишәмбе

«Россия-1» телеканалында «Наши» тапшыруы эфирга чыкты, анда «Гуманитар инициативалар җәмгыяте» һәм «Җиңү өчен Казан» төбәк иҗтимагый оешмасы җитәкчесе, ТР Иҗтимагый палатасы әгъзасы Ольга Павлова катнашты.

пәнҗешәмбе

22 майда «Мир» кинотеатрында «Казан-Лисичанск» документаль картиналар циклын төзүчеләр белән иҗади очрашу узды. Кинотасмалар сериясе махсус хәрби операция зонасында фронт сызыгы янында, Татарстан Республикасы ведомствосы карамагындагы торак пунктларда: Лисичанск, Рубежный, Новодружеска, Привольеда төшерелә.

сишәмбе

Татарстан Иҗтимагый палатасы әгъзасы, Россиянең атказанган тренеры Ольга Павлова махсус хәрби операциядә катнашучыларга Бөек Ватан сугышы ветераны Александр Малов үз теләкләрен язган Җиңү Байрагының күчермәсен тапшырачак.

дүшәмбе

20 майда ТР Иҗтимагый палатасында Н.Назарбаев үзәгенең дини вәзгыятьне анализлау һәм мониторинглау департаменты директоры Заура Малгараева һәм департаментның баш эксперты Аскар Кенжеев белән очрашу булды.

Тэги: Зилә Вәлиева Илфар Хәсәнов Ринат Патеев Владимир Самойленко Наталья Сабитова Ольга Павлова

чәршәмбе

«Россия – Ислам дөньясы: KazanForum 2024» Халыкара икътисади форумы кысаларында бүген «Хатын-кыз карашы» трегы мәйданчыгында оештырылган «Сәясәттә хатын-кыз роле» сессиясе узды.

Тэги: Зилә Вәлиева Ольга Павлова