апрель, 2024 ел
пәнҗешәмбе

дип, Оренбург җәмәгатьчелеге лидеры, Оренбург өлкәсе Иҗтимагый палатасы рәисе Борис Колесников Татарстанның Иҗтимагый палатасына Казаннан килгән ярдәм өчен рәхмәт белдерде.

Тэги: Азат Гайнетдинов Мөнир Гафиятуллин Айрат Гыймадетдинов Асия Тимирясова Фәрид Сафин Артур Мостаев НКО гамәлләре тасмасы

октябрь, 2022 ел
җомга

Ислам банкингы, нинди дин тотуга карамастан, Россиянең барлык халкы өчен дә ачык. Бу хакта Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасы рәисе Зилә Вәлиева партнерлык финансларына багышланган түгәрәк өстәлдә белдерде.

Тэги: Айрат Гыймадетдинов Фәрид Сафин

май, 2022 ел
дүшәмбе

2022 елның 23 маенда Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасының икътисад һәм гражданнар тормыш эшчәнлеге инфраструктурасы мәсьәләләре комиссиясенең һәм Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасының эшкуарлык буенча эшче төркеменең киңәйтелгән утырышы узды.

Тэги: Айрат Гыймадетдинов Ирек Закиров Фәрид Сафин Евгений Гибин ТР Иҗтимагый палатасының икътисад һәм гражданнар тормыш эшчәнлеге инфраструктурасы мәсьәләләре комиссиясе ТР Иҗтимагый палатасының эшкуарлык буенча эшче төркеме

март, 2022 ел
пәнҗешәмбе

23 мартта Федераль монополиягә каршы хезмәтнең Татарстан идарәсе каршындагы Иҗтимагый советның чираттагы утырышы узды. Иҗтимагый палатадан ТР Иҗтимагый палатасы рәисе урынбасары, иҗтимагый совет рәисе Мөнир Гафиятуллин һәм ТР Иҗтимагый палатасының икътисад һәм гражданнар тормышы инфраструктурасы мәсьәләләре буенча комиссиясе рәисе Айрат Гыймадутдинов катнашты.

Тэги: Мөнир Гафиятуллин Айрат Гыймадетдинов