октябрь, 2023 ел
пәнҗешәмбе

Татарстан Республикасы Яшьләр эшләре министрлыгында 2024 елга иҗтимагый максатлар һәм бурычлар формалаштыру мәсьәләсе буенча Иҗтимагый совет утырышы узды.

Тэги: Асия Тимирясова Евгений Гибин Тамара Фёдорова Дмитрий Туманов Михаил Мельников

август, 2023 ел
сишәмбе

2023 елның 21 августында Татарстан Иҗтимагый палатасында Түбән Кама Иҗтимагый советы инициативасы белән «Мөһим нәрсә турында сөйләшүләр – Татарстан Республикасында дәресләр үткәрү тәҗрибәсе һәм перспективалары» түгәрәк өстәле узды.

Тэги: Мөнир Гафиятуллин Зилә Вәлиева Рафаэль Шакирҗанов Асия Тимирясова Евгений Гибин Евгений Кабыш Тамара Фёдорова Елена Скобельцына Дмитрий Туманов Роман Донцов Розалия Нургалиева

июнь, 2023 ел
пәнҗешәмбе

12 июньдә ТР Иҗтимагый палатасы әгъзасы Евгений Гибин «Юнитур» туристлык-туган якны өйрәнү лагеренда яшүсмерләрнең РФ Оборона министрлыгының полковнигы Владимир Бояркин һәм РФ Саклык министрлыгының полковнигы Александр Шкребтий белән очрашуын үткәрде.

Тэги: Евгений Гибин

март, 2023 ел
сишәмбе

«Мәктәп укучысының мәдәни көндәлеге» Республика балалар мәдәни-белем бирү проекты активистлары язгы каникулларын Казанның «Россия – минем тарихым» тарихи паркы мәйданчыгында каршы алдылар.

Тэги: Евгений Гибин НКО гамәлләре тасмасы

октябрь, 2022 ел
җомга

2022 елның 7 октябрендә «Президент-отель» дәүләт корпорациясендә Евразия икътисадый комиссиясе ярдәме белән ел саен уздырыла торган «Интеграция» Евразия эшлекле форумы узды, анда ТР Иҗтимагый палатасы әгъзалары Фәрит Сафин һәм Евгений Гибин катнашты.

Тэги: Фәрид Сафин Евгений Гибин

июль, 2022 ел
чәршәмбе

2022 елның 5 июлендә Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасы ярдәме белән Минзәлә авиация предприятиесе базасында «Ватан уллары» Төбәк Үзәге курсантлары арасында комплекслы ярышларны ачу тантанасы узды.

Тэги: Мөнир Гафиятуллин Евгений Гибин

май, 2022 ел
дүшәмбе

2022 елның 23 маенда Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасының икътисад һәм гражданнар тормыш эшчәнлеге инфраструктурасы мәсьәләләре комиссиясенең һәм Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасының эшкуарлык буенча эшче төркеменең киңәйтелгән утырышы узды.

Тэги: Айрат Гыймадетдинов Ирек Закиров Фәрид Сафин Евгений Гибин ТР Иҗтимагый палатасының икътисад һәм гражданнар тормыш эшчәнлеге инфраструктурасы мәсьәләләре комиссиясе ТР Иҗтимагый палатасының эшкуарлык буенча эшче төркеме