февраль, 2024 ел
пәнҗешәмбе

Татарстанның Иҗтимагый палатасында Сәламәтлек саклау системасының узган ел республика халкы ведомство алдына куйган бурычларны һәм максатларны ничек үтәве турында фикер алыштылар.

Тэги: Фәнил Габдрахманов Зилә Вәлиева Фәрид Сафин Тимур Бикмуллин Алексей Шулаев Владимир Менделевич Анна Мөбәрәкшина Владимир Филатов

ноябрь, 2023 ел
чәршәмбе

Кичә Казан шәһәренең Идел буе районы «Сандугач» китапханәсе базасында чираттагы сәламәтлек мәктәбе узды һәм «Диспансеризация. Мифлар һәм чынбарлык» темасына дискуссия узды.

Тэги: Фәнил Габдрахманов Алексей Шулаев Анна Мөбәрәкшина Владимир Филатов

декабрь, 2022 ел
сишәмбе

Төбәкара хезмәтне саклау Ассоциациясе вәкилләре 6-9 декабрьдә Мәскәүдәге Экспоцентр үзәк күргәзмә комплексында узган 26 нчы Халыкара күргәзмә һәм «Хезмәт куркынычсызлыгы һәм аны саклау-2022» эшлекле форумында булдылар.

октябрь, 2022 ел
дүшәмбе

2022 елның 27 - 30 сентябрендә Сочида «Сириус» фән һәм сәнгать паркында хезмәтне саклау буенча VII Бөтенроссия атналыгы узды.

февраль, 2022 ел
чәршәмбе

Татарстаннан 13 оешма «Хезмәтне саклау буенча иң яхшы белгеч» XIII республика конкурсы призерлары булдылар. Киң күләмле чарага нәтиҗәләр 01 февральдә ТР Иҗтимагый палатасында ясалды.