февраль, 2024 ел
пәнҗешәмбе

Татарстанның Иҗтимагый палатасында Сәламәтлек саклау системасының узган ел республика халкы ведомство алдына куйган бурычларны һәм максатларны ничек үтәве турында фикер алыштылар.

Тэги: Фәнил Габдрахманов Зилә Вәлиева Фәрид Сафин Тимур Бикмуллин Алексей Шулаев Владимир Менделевич Анна Мөбәрәкшина Владимир Филатов

ноябрь, 2023 ел
чәршәмбе

Кичә Казан шәһәренең Идел буе районы «Сандугач» китапханәсе базасында чираттагы сәламәтлек мәктәбе узды һәм «Диспансеризация. Мифлар һәм чынбарлык» темасына дискуссия узды.

Тэги: Фәнил Габдрахманов Алексей Шулаев Анна Мөбәрәкшина Владимир Филатов

октябрь, 2023 ел
дүшәмбе

2023 елның 19 октябрендә Татарстан Республикасы Сәламәтлек саклау министрлыгы каршындагы Татарстан Республикасы Иҗтимагый советы утырышы узды.

Тэги: Фәрид Сафин Тимур Бикмуллин Ирина Әхмәтова Алексей Шулаев Владимир Филатов

октябрь, 2023 ел
җомга

2023 елның 6 октябрендә сәламәтлек саклау министры урынбасары И.Р. Фатихов җитәкчелегендә 2024 елга максатлар һәм бурычлар турында тәкъдимнәрне тикшерү буенча эксперт сессиясе узды.

Тэги: Фәрид Сафин Тимур Бикмуллин Владимир Филатов