октябрь, 2023 ел
җомга

26 октябрьдә Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгында Иҗтимагый советның чираттагы утырышы узды. Фикер алышуга чыгарылган мәсьәләләрнең берсе-халыкны тавыш бирү өчен 2024 елга ведомствоның иҗтимагый максатларын һәм бурычларын формалаштыру.

Тэги: Асия Тимирясова Артем Кузнецов Маргарита Максимова Изольда Жуйкова Татьяна Мерзлякова Евгений Кабыш Анна Мөбәрәкшина

август, 2023 ел
сишәмбе

2023 елның 21 августында Татарстан Иҗтимагый палатасында Түбән Кама Иҗтимагый советы инициативасы белән «Мөһим нәрсә турында сөйләшүләр – Татарстан Республикасында дәресләр үткәрү тәҗрибәсе һәм перспективалары» түгәрәк өстәле узды.

Тэги: Мөнир Гафиятуллин Зилә Вәлиева Рафаэль Шакирҗанов Асия Тимирясова Евгений Гибин Евгений Кабыш Тамара Фёдорова Елена Скобельцына Дмитрий Туманов Роман Донцов Розалия Нургалиева

февраль, 2023 ел
җомга

15 февральдә Казан шәһәренең сугышчы-интернационалистлары мемориалы янында Әфганстан Демократик Республикасыннан совет гаскәрләрен чыгаруның 34 еллыгына багышланган хәтер митингы булды.

Тэги: Рафаэль Шакирҗанов НКО гамәлләре тасмасы Евгений Кабыш