февраль, 2024 ел
сишәмбе

Гаилә елы кысаларында 3 февральдә Казан дәүләт мәдәният институтының концерт залында берьюлы түбәндәге ике республика конкурсы: «Нечкәбил-2024» һәм «Иң мөһиме турында» старт алды.

Тэги: Изольда Жуйкова

гыйнвар, 2024 ел
шимбә

Бүген ТР Иҗтимагый палатасында Татарстан Республикасында Гаилә елын ачуга багышланган «Гаилә волонтерлыгы» Бердәм гамәлләр көне узды.

Тэги: Зилә Вәлиева Әлфия Вәлиева Артем Кузнецов Изольда Жуйкова Елена Скобельцына

ноябрь, 2023 ел
чәршәмбе

2023 елның 1 ноябрендә онлайн форматта Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасының Социаль мәсьәләләр, хәйриячелек һәм коммерцияле булмаган секторны үстерү буенча XI комиссиясе утырышы узды.

Тэги: Әлфия Вәлиева Артем Кузнецов Изольда Жуйкова Татьяна Мерзлякова

октябрь, 2023 ел
җомга

26 октябрьдә Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгында Иҗтимагый советның чираттагы утырышы узды. Фикер алышуга чыгарылган мәсьәләләрнең берсе-халыкны тавыш бирү өчен 2024 елга ведомствоның иҗтимагый максатларын һәм бурычларын формалаштыру.

Тэги: Асия Тимирясова Артем Кузнецов Маргарита Максимова Изольда Жуйкова Татьяна Мерзлякова Евгений Кабыш Анна Мөбәрәкшина

сентябрь, 2023 ел
дүшәмбе

2023 елның 16 сентябрендә Татарстанның 18 нче гаиләләр фестивале «Гаиләнең мәдәни коды» узды. Республика гаиләләр фестивалендә 31 гаилә коллективы катнашты, алар жюри әгъзаларына үзләрен «Гаилә тарихлары», «Гаилә бәхете серләре» һ. б. кебек төрле мәйданчыкларда тәкъдим иттеләр.

Тэги: Артем Кузнецов Маргарита Максимова Изольда Жуйкова НКО гамәлләре тасмасы Тамара Фёдорова Наталья Сабитова Розалия Нургалиева

июнь, 2023 ел
сишәмбе

«Гаилә канаты астында» ТР региональ иҗтимагый оешмасы президенты, ТР Иҗтимагый палатасы әгъзасы Изольда Жуйкова санитар-гигиена эшләнмәләре базарын үстерү мәсьәләләре буенча «Үзеңнекен сайла» федераль партия проекты эшлекле төркеменең күчмә утырышында катнашты.

Тэги: Изольда Жуйкова

май, 2023 ел
чәршәмбе

3 майда «Нәфис Косметикс» акционерлык җәмгыятендә яшьләр оешмалары, урта махсус уку йортлары студентлары, «1941-1945 елларда хезмәт батырлыгы предприятиесе» исемен алган Татарстан сәнәгать предприятиеләре вәкилләре һәм архив эше буенча республика дәүләт комитеты стипендиясенә фәнни эшләр конкурсларында җиңүчеләр өчен «Хезмәт даны республикасы» хәрәкәтенең презентациясе булды.

Тэги: Изольда Жуйкова Айдар Сагетдинов

гыйнвар, 2023 ел
дүшәмбе

2023 елның 30 гыйнварында Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасының социаль мәсьәләләр, хәйриячелек һәм коммерцияле булмаган секторны үстерү буенча комиссиясенең беренче утырышы узды.

Тэги: Илдар Баязитов Әлфия Вәлиева Артем Кузнецов Изольда Жуйкова Татьяна Мерзлякова

декабрь, 2022 ел
сишәмбе

23 декабрьдә Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгы каршындагы Иҗтимагый совет утырышы булды.

Тэги: Маргарита Максимова Изольда Жуйкова

26 декабрьдә Казан Ратушасында «Татарстан Энҗе бөртеге – 2022» мөмкинлекләре чикләнгән хатын-кызлар арасында ел саен үткәрелә торган 9 нчы республика матурлык конкурсында җиңүчеләрне хөрмәтләделәр.

Тэги: Изольда Жуйкова НКО гамәлләре тасмасы