февраль, 2024 ел
пәнҗешәмбе

Татарстанның Иҗтимагый палатасында Сәламәтлек саклау системасының узган ел республика халкы ведомство алдына куйган бурычларны һәм максатларны ничек үтәве турында фикер алыштылар.

Тэги: Фәнил Габдрахманов Зилә Вәлиева Фәрид Сафин Тимур Бикмуллин Алексей Шулаев Владимир Менделевич Анна Мөбәрәкшина Владимир Филатов

ноябрь, 2023 ел
чәршәмбе

Кичә Казан шәһәренең Идел буе районы «Сандугач» китапханәсе базасында чираттагы сәламәтлек мәктәбе узды һәм «Диспансеризация. Мифлар һәм чынбарлык» темасына дискуссия узды.

Тэги: Фәнил Габдрахманов Алексей Шулаев Анна Мөбәрәкшина Владимир Филатов

октябрь, 2023 ел
сишәмбе

2023 елның 18 октябрендә ТР сәламәтлек саклау министрлыгында «Медицина оешмаларында остазлык» темасына түгәрәк өстәл узды.

Тэги: Алексей Шулаев Анна Мөбәрәкшина

октябрь, 2023 ел
дүшәмбе

2023 елның 19 октябрендә Татарстан Республикасы Сәламәтлек саклау министрлыгы каршындагы Татарстан Республикасы Иҗтимагый советы утырышы узды.

Тэги: Фәрид Сафин Тимур Бикмуллин Ирина Әхмәтова Алексей Шулаев Владимир Филатов

сентябрь, 2023 ел
җомга

Яшьләрне патриотик тәрбияләү кысаларында Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасының сәламәтлек саклау һәм демография буенча комиссиясе, «Ярдәм янәшә! Помощь рядом» Республиа хәрәкәте һәм Казан медицина көллияте студентларның «АЛГА» ирекле батальоны сугышчысы Наил Садреев белән очрашуын үткәрде.

Тэги: Тимур Бикмуллин Алексей Шулаев Анна Мөбәрәкшина

август, 2023 ел
пәнҗешәмбе

24 августта Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасының тавыш бирүне иҗтимагый контрольдә тоту буенча Координация советының киңәйтелгән утырышы узды. Утырышта ТР Иҗтимагый палатасы рәисе Зилә Вәлиева катнашты, шулай ук Татарстан муниципаль берәмлекләренең иҗтимагый советлары рәисләре дә кушылды.

Тэги: Мөнир Гафиятуллин Зилә Вәлиева Асия Тимирясова Юлия Кареева Фәрид Сафин Ирина Әхмәтова Алексей Софронов Алексей Шулаев Дамир Нургалиев Тимур Какохо Данис Шакиров Зөфәр Юнысов

февраль, 2023 ел
чәршәмбе

Бүген Татарстанның Иҗтимагый палатасында Татарстан Республикасы Спорт министрлыгының 2022 ел йомгаклары буенча халык алдында төзелгән максатларын һәм бурычларын гамәлгә ашыру нәтиҗәләре буенча иҗтимагый фикер алышулар узды.

Тэги: Зилә Вәлиева Тимур Кадыров Екатерина Согрина Ирина Әхмәтова Алексей Софронов Алексей Шулаев