декабрь, 2022 ел
пәнҗешәмбе

Татарстанның Иҗтимагый палатасы балалар йортында тәрбияләнүчеләрне якынлашып килүче Яңа ел белән котлады

Тэги: Анастасия Исаева Асия Тимирясова Любовь Смирнова Тимур Бикмуллин

декабрь, 2022 ел
пәнҗешәмбе

7 декабрьда «Татарстан Республикасы Ветераннар берлеге» ветераннар (инвалидлар) комитетында Ватан Геройлары көненә багышланган «Боевая Слава» һәм «Боевые подруги» патриотик клубларының тантаналы җыелышы узды.

Тэги: Александр Поляков Любовь Смирнова НКО гамәлләре тасмасы

сишәмбе

2022 елның 24-25 ноябрендә Татарстан Республикасы яшь галимнәренең һәм белгечләренең төбәк иҗтимагый хәрәкәте һәм Казан дәүләт архитектура-төзелеш университеты «Бөек Җиңү варислары» Яшьләр форумы үткәрделәр.

Тэги: Радий Зарипов Юлия Кареева Любовь Смирнова НКО гамәлләре тасмасы

пәнҗешәмбе

16 ноябрьдә Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасы әгъзалары Рафаэль Шакирҗанов һәм Любовь Смирнова Казан шәһәре Яңа Савин районының 113 нче номерлы урта гомуми белем бирү татар-рус мәктәбе укучыларына паспортлар тапшыру тантанасында катнаштылар.

Тэги: Рафаэль Шакирҗанов Любовь Смирнова

җомга

Татарстанда Халыклар бердәмлеге көненә багышланган тантаналы чара узды, анда «Безнең йорт — Татарстан. Россия» республика этномәдәни фестивале лауреатлары катнашты.

Тэги: Зилә Вәлиева Рафаэль Шакирҗанов Римма Гыйльмиева Тимур Кадыров Ирина Александровская Любовь Смирнова Тимур Бикмуллин

июль, 2022 ел
пәнҗешәмбе

Татарстан һәм Красноярск крае яшь армиячеләре Казанда «Юнармия – Za мир без фашизма. Красноярск – Грозный-2022» автомаршы кысаларында 20 метрлы Җиңү Байрагын ачтылар.

Тэги: Любовь Смирнова

июнь, 2022 ел
дүшәмбе

Хәтер һәм кайгы көне алдыннан Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасында яшьләр патриотик оешмалары активистлары сугыш балалары белән очрашты. Алар яшьләргә балачакларының ничек узуы, аларга нинди авырлыклар кичерергә туры килүе турында сөйләделәр, шулай ук яшьләрне кызыксындырган сорауларга җавап бирделәр.

Тэги: Радий Зарипов Рафаэль Шакирҗанов Борис Леушин Тимур Кадыров Юлия Кареева Екатерина Согрина Любовь Смирнова

май, 2022 ел
дүшәмбе

Бүген Татарстан Республикасы Президенты Рөстәм Миңнеханов Казанның Җиңү паркында Дан мемориалы колоннадасының Мәңгелек утына чәчәкләр салды.

Тэги: Любовь Смирнова