ноябрь, 2022 ел
сишәмбе

2022 елның 24-25 ноябрендә Татарстан Республикасы яшь галимнәренең һәм белгечләренең төбәк иҗтимагый хәрәкәте һәм Казан дәүләт архитектура-төзелеш университеты «Бөек Җиңү варислары» Яшьләр форумы үткәрделәр.

Тэги: Радий Зарипов Юлия Кареева Любовь Смирнова НКО гамәлләре тасмасы

октябрь, 2022 ел
җомга

Бүген 2023 елга Татарстан Республикасы Спорт министрлыгының максатларын һәм бурычларын гавами формалаштыру буенча эксперт сессиясе узды.

пәнҗешәмбе

ТР Иҗтимагый палатасында яшьләрнең Донецк халык республикасыннан кайткан Татарстан волонтеры белән очрашуы узды. Тимур Камалетдинов анда гуманитар миссия составында булды.

Тэги: Радий Зарипов Зилә Вәлиева

дүшәмбе

Хәтер һәм кайгы көне алдыннан Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасында яшьләр патриотик оешмалары активистлары сугыш балалары белән очрашты. Алар яшьләргә балачакларының ничек узуы, аларга нинди авырлыклар кичерергә туры килүе турында сөйләделәр, шулай ук яшьләрне кызыксындырган сорауларга җавап бирделәр.

Тэги: Радий Зарипов Рафаэль Шакирҗанов Борис Леушин Тимур Кадыров Юлия Кареева Екатерина Согрина Любовь Смирнова

җомга

3 июньдә «Минем тавыш» сайлаучылар форумы булды, биредә катнашучылар сайлаучылар белән эшләүнең яңа форматлары турында фикер алыштылар.

Тэги: Радий Зарипов Андрей Королев

май, 2022 ел
чәршәмбе

2022 елның 24 маенда Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасы әгъзасы Радий Зарипов Казан шәһәре Вахитов районының 41 нче урта гомуми белем бирү мәктәбенең 11 нче сыйныф укучылары чыгарылышын бәйрәм итүдә катнашты.

Тэги: Радий Зарипов

Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасы әгъзасы Радий Зарипов Казан шәһәре Вахитов районының 41 нче урта гомуми белем бирү мәктәбе яшь армиячеләрен яшь армия батырлыгы билгеләре һәм Татарстан Республикасында яшь армия хәрәкәте грамоталары белән бүләкләүдә катнашты.

Тэги: Радий Зарипов

май, 2022 ел
чәршәмбе

6 май көнне Татарстан Республикасы Ветераннар берлегендә Җиңүнең 77 еллыгына багышланган «Победа один на всех» («Барыбызга да бер җиңү») дип исемләнгән китап-фотоальбомның презентациясе булды.

Тэги: Радий Зарипов Александр Поляков