октябрь, 2022 ел
дүшәмбе

Иҗтимагый совет утырышында Татарстан Республикасы Мәгариф һәм фән министрлыгы каршындагы Иҗтимагый совет утырышында башкарма хакимият органнары өчен 2023 елга максатлар һәм бурычларны гавами формалаштыру һәм аларның үтәлешен иҗтимагый күзәтү буенча республика проекты кысаларында оештырылган эксперт сессияләре нәтиҗәләре каралды.

Тэги: Рушания Нәҗметдинова Наталья Реснянская Римма Гыйльмиева Асия Тимирясова Роза Баһаветдинова Рөстәм Хәйбрахманов

сентябрь, 2022 ел
дүшәмбе

17 сентябрьдә 17 нче мәртәбә Казанда Татарстан гаиләләре Фестивале - «Нечкәбил» республика конкурсының ярымфиналы узды.

Тэги: Илсөяр Гарифуллина Анастасия Исаева Асия Тимирясова Роза Баһаветдинова Артем Кузнецов Маргарита Максимова Изольда Жуйкова

июль, 2022 ел
чәршәмбе

Татарстан Республикасы Мәгариф һәм фән министрлыгы каршындагы Иҗтимагый советның чираттагы утырышында 2022 елның беренче яртыеллыгында Татарстан Республикасы Мәгариф һәм фән министрлыгының халык алдында формалаштырылган максатларының һәм бурычларының үтәлеше турында мәгълүмат бирелде.

Тэги: Наталья Реснянская Римма Гыйльмиева Асия Тимирясова Роза Баһаветдинова

апрель, 2022 ел
шимбә

Бүген бөтен ил буйлап Бүләк бирү фестивале старт алды. Бу аралашуның һәм битараф булмаган кешеләр өчен ярдәмнең яңа форматы, аның нигезендә үзара файдалы алмашу ята.

Тэги: Тимур Кадыров #БЕЗБЕРГӘ бүләк бирү фестивале Роза Баһаветдинова Яна Сирюкова