октябрь, 2022 ел
дүшәмбе

Иҗтимагый совет утырышында Татарстан Республикасы Мәгариф һәм фән министрлыгы каршындагы Иҗтимагый совет утырышында башкарма хакимият органнары өчен 2023 елга максатлар һәм бурычларны гавами формалаштыру һәм аларның үтәлешен иҗтимагый күзәтү буенча республика проекты кысаларында оештырылган эксперт сессияләре нәтиҗәләре каралды.

Тэги: Рушания Нәҗметдинова Наталья Реснянская Римма Гыйльмиева Асия Тимирясова Роза Баһаветдинова Рөстәм Хәйбрахманов

февраль, 2022 ел
шимбә

2022 елның 21 февралендә Әлмәттә 1 нче номерлы «Бәләкәч» балалар бакчасы базасында 2021-2022 уку елында «Ел тәрбиячесе» республика һөнәри конкурсының зона этабы узды, анда Татарстан Республикасының Әлмәт, Актаныш, Лениногорск, Мөслим һәм Сарман муниципаль районнарыннан 12 педагог катнашты.

Тэги: Рушания Нәҗметдинова

гыйнвар, 2022 ел
җомга

«Ел тәрбиячесе - 2022» республика һөнәри конкурсының муниципаль этабы тәмамланды.

Тэги: Рушания Нәҗметдинова