апрель, 2024 ел
сишәмбе

2024 елның 2 апрелендә Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасында Тамара Федорова рәислегендә Фән, мәгариф һәм агарту эшчәнлеге буенча комиссия утырышы узды.

Тэги: Наталья Фролова Юлия Кареева Тамара Фёдорова Елена Скобельцына Адилә Әхмәтова Фәйрүзә Мостафина

февраль, 2024 ел
чәршәмбе

гыйнвар, 2024 ел
җомга

Ике сәгать эчендә «кайнар линия»гә 85 мөрәҗәгать килгән, шул исәптән 31е интернет – кабул итү аша, һәм алар нигездә техник мәсьәләләргә кагылган.

Тэги: Наталья Фролова Асия Тимирясова

октябрь, 2023 ел
җомга

2023 елның 27 октябрендә 179 нчы гимназия базасында Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасының Мәгариф, фән һәм агарту эшчәнлеген үстерү буенча комиссиясенең күчмә утырышы узды.

Тэги: Наталья Фролова Юлия Кареева Тамара Фёдорова Елена Скобельцына

октябрь, 2023 ел
пәнҗешәмбе

29 сентябрьдән 2 октябрьгә кадәр «Орленок» Бөтенроссия балалар үзәге илнең 450 ата-ана җәмәгатьчелеге вәкилләрен һәм үсеп килүче буынны мәгариф һәм тәрбияләү өлкәсендә әйдәп баручы спикерларны берләштерә торган мәйданчык булды.

Тэги: Наталья Фролова НКО гамәлләре тасмасы

июнь, 2023 ел
пәнҗешәмбе

2023 елның 9 июнендә Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасының Мәгариф, фән һәм агарту эшчәнлеген үстерү буенча комиссиясе 2023 елда Татарстан Республикасының 9, 11 сыйныф укучыларының дәүләт йомгаклау аттестациясен (ГИА) узу мәсьәләләре буенча «кайнар линия» оештырды.

Тэги: Наталья Фролова Тамара Фёдорова Елена Скобельцына

апрель, 2023 ел
чәршәмбе

26 апрельдә Тамара Федорова рәислегендәге мәгариф, фән һәм агарту эшчәнлеге комиссиясе Милли мәдәниятләр һәм гореф-гадәтләр елы чараларын гамәлгә ашыру кысаларында «Адымнар – белемгә һәм татулыкка юл» полилингваль комплексында «Халыкның горурлыгы – аның теле» дигән якты чарада булды.

Тэги: Наталья Фролова Юлия Кареева Ирина Александровская Тамара Фёдорова

апрель, 2023 ел
сишәмбе

2023 елның 25 апрелендә Тамара Федорова рәислегендә Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасының Мәгариф, фән һәм агарту эшчәнлеген үстерү буенча комиссиясенең чираттагы утырышы узды.

Тэги: Наталья Фролова Асия Тимирясова Тамара Фёдорова Адилә Әхмәтова