октябрь, 2022 ел
пәнҗешәмбе

Бүген Дәүләт Советында Икътисад, инвестицияләр һәм эшкуарлык комитеты утырышында 2023 елга һәм 2024 һәм 2025 елларның планлы чорына республика бюджеты турында закон проекты турында фикер алыштылар.

Тэги: Ирек Закиров

июнь, 2022 ел
сишәмбе

Буа районында Бөек Ватан сугышы елларында һәлак булган якташларыбыз истәлеген мәңгеләштерү буенча эш дәвам итә. Хәтер һәм кайгы көне алдыннан аларның кече ватанында сакчылар исемнәре язылган өч стела ачылды.

Тэги: Ирек Закиров Буа районы Иҗтимагый советы

май, 2022 ел
җомга

Татарстан Республикасы муниципаль районнарында «иң яхшы эшкуарлар советы» III Республика конкурсының финал өлеше 26 нчы май көнне Татарстан Республикасы Милли китапханәсенең конференц-залында узды.

Тэги: Мөнир Гафиятуллин Зилә Вәлиева Ирек Закиров Фәрид Сафин

май, 2022 ел
дүшәмбе

2022 елның 23 маенда Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасының икътисад һәм гражданнар тормыш эшчәнлеге инфраструктурасы мәсьәләләре комиссиясенең һәм Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасының эшкуарлык буенча эшче төркеменең киңәйтелгән утырышы узды.

Тэги: Айрат Гыймадетдинов Ирек Закиров Фәрид Сафин Евгений Гибин ТР Иҗтимагый палатасының икътисад һәм гражданнар тормыш эшчәнлеге инфраструктурасы мәсьәләләре комиссиясе ТР Иҗтимагый палатасының эшкуарлык буенча эшче төркеме

март, 2022 ел
чәршәмбе

Татарстан Республикасы Төзелеш, архитектура һәм торак-коммуналь хуҗалык министрлыгында Иҗтимагый совет утырышы булды. Чараны Җәмәгать Советы рәисе Ленар Вәлиев үткәрде. Анда Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасы әгъзалары Ирек Закиров, Артур Мостаев, Дмитрий Романов, рәис урынбасары Мөнир Гафиятуллин, Министрлык каршындагы Иҗтимагый совет әгъзалары Илдус Асадуллин, Гөлсинә Заһидуллина, Валерий Леонтьев катнашты.

Тэги: Дмитрий Романов Мөнир Гафиятуллин Ирек Закиров Артур Мустаев

февраль, 2022 ел
пәнҗешәмбе

08 февральдә «Казан-Экспо» Халыкара күргәзмә үзәгендә Татарстан Республикасы Президенты Р. Н. Миңнеханов катнашында Татарстан Республикасы төзелеш, архитектура һәм торак-коммуналь хуҗалыгы министрлыгының йомгаклау коллегиясе узды.