ТР Сәламәтлек саклау министрлыгының 2024 елга максатлары һәм бурычлары каралды

2023 елның 6 октябре, җомга

2023 елның 6 октябрендә сәламәтлек саклау министры урынбасары И.Р. Фатихов җитәкчелегендә 2024 елга максатлар һәм бурычлар турында тәкъдимнәрне тикшерү буенча эксперт сессиясе узды.

Сессия эшендә Татарстан Республикасы Рәисе департаментының эчке сәясәт мәсьәләләре буенча иҗтимагый проектлар бүлеге мөдире урынбасары Б.Г. ширеев, Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасы әгъзалары Тимур Бикмуллин, Фәрит Сафин, Владимир Филатов, Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасы экспертлары катнашты.