апрель, 2024 ел
пәнҗешәмбе

дип, Оренбург җәмәгатьчелеге лидеры, Оренбург өлкәсе Иҗтимагый палатасы рәисе Борис Колесников Татарстанның Иҗтимагый палатасына Казаннан килгән ярдәм өчен рәхмәт белдерде.

Тэги: Азат Гайнетдинов Мөнир Гафиятуллин Айрат Гыймадетдинов Асия Тимирясова Фәрид Сафин Артур Мостаев НКО гамәлләре тасмасы

апрель, 2024 ел
чәршәмбе

Сораштыруда катнашучыларның кырык проценты фикеренчә, Татарстанда коррупция кими бара. Бу хакта «Татар-информ» да узган матбугат конференциясендә ТР Иҗтимагый палатасының хокук мәсьәләләре һәм иҗтимагый контроль комиссиясе рәисе урынбасары Артур Мостаев сөйләде.

февраль, 2024 ел
җомга

2024 елның 8 февралендә Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасында коррупциягә каршы тору буенча эшлекле төркем утырышы узды.

Тэги: Артур Мостаев

8 февральдә Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасында хокукый мәсьәләләр һәм иҗтимагый контроль комиссиясе утырышы узды.

Тэги: Азат Гайнетдинов Анастасия Исаева Артур Мостаев Тимур Какохо Лариса Расческова

декабрь, 2023 ел
чәршәмбе

2023 елның 5 декабрендә Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасында «Җирдән файдалану өлкәсендә коррупциягә каршы тору» темасына «Кайнар линия» узды.

ноябрь, 2022 ел
дүшәмбе

2022 елның 17 ноябрендә Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасында җәмгыять контроле буенча Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасы комиссиясе утырышы узды.

Тэги: Владимир Козонков Артур Мостаев

октябрь, 2022 ел
пәнҗешәмбе

2022 елның 18 октябрендә видеоконференцэлемтә режимында Федерация Советының Регламент һәм парламент эшчәнлеген оештыру комитетының «Иҗтимагый контроль: төбәк үсешенең актуаль мәсьәләләре буенча иҗтимагый оешмалар белән хезмәттәшлек» темасына Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасының иҗтимагый контроль буенча комиссиясе рәисе Артур Мостаев һәм Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасы эксперты Сергей Алексеев катнашында киңәшмә уздырылды.

октябрь, 2022 ел
шимбә

2022 елның 13 октябрендә Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасында җирдән файдалану өлкәсендә коррупциягә каршы көрәш мәсьәләләре буенча Иҗтимагый кабул итү булды.

июнь, 2022 ел
чәршәмбе

Татарстан Республикасы Россия Федерациясенең инвестицион җәлеп итә торган, динамик үсештәге регионы булып тора. Бу бурычларны уңышлы хәл итүгә икътисадый һәм социаль өлкәләрдә Россия Федерациясенең милли янаулар исәбенә керә торган коррупция күренешләре комачаулый.

июнь, 2022 ел
шимбә

2022 елның 9 июнендә расланган эш планы нигезендә ТР Җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре министрлыгы каршындагы Иҗтимагый советның чираттагы утырыш булды. Утырышны ТР Җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре министры Фәнил Аглиуллин үткәрде.

Тэги: Асия Тимирясова Артур Мустаев Владимир Козонков