август, 2024 ел
җомга

Ак Барс-мед төбәк директоры, ТР Иҗтимагый халык фронты активисты, Яшел Үзән районы Иҗтимагый советы әгъзасы Артем Бердников һәм Яшел Үзән районы Иҗтимагый советы әгъзасы, Яшел Үзән Аталар берлеге рәисе Максим Кулишов «Мамино Гнездышко» кризис үзәгендә  булдылар.

Тэги: НКО гамәлләре тасмасы Яшел Үзән районы Иҗтимагый Советы

август, 2024 ел
пәнҗешәмбе

15 августта мәгариф һәм фән хезмәткәрләренең традицион республика август киңәшмәсе үткәрелде, аның темасы - «Мәгарифтә лидерлык: стратегик ориентирлар һәм технологияләр».

Тэги: Зилә Вәлиева Римма Гыйльмиева Асия Тимирясова Тамара Фёдорова Елена Скобельцына Адилә Әхмәтова Яшел Үзән районы Иҗтимагый Советы

май, 2023 ел
чәршәмбе

25 майда комиссиянең эш планы нигезендә ТР Иҗтимагый палатасының Мәгариф, фән һәм агарту эшчәнлеген үстерү комиссиясе рәисе Тамара Федорованың Яшел Үзән муниципаль районы Иҗтимагый советы белән очрашуы булды, аны 14 нче лицейның актив директоры Купоросова Ольга Владимировна җитәкли.

Тэги: Тамара Фёдорова Яшел Үзән районы Иҗтимагый Советы

май, 2023 ел
җомга

2023 елның 26 маенда Яшел Үзәндә Татарстан Республикасы Дәүләт Советының Мәгариф, мәдәният, фән һәм милли мәсьәләләр комитетының һәм Марий Эл Республикасы Дәүләт Җыелышының социаль үсеш комитетының уртак күчмә утырышы узды.

Тэги: Тамара Фёдорова Яшел Үзән районы Иҗтимагый Советы