апрель, 2024 ел
пәнҗешәмбе

дип, Оренбург җәмәгатьчелеге лидеры, Оренбург өлкәсе Иҗтимагый палатасы рәисе Борис Колесников Татарстанның Иҗтимагый палатасына Казаннан килгән ярдәм өчен рәхмәт белдерде.

Тэги: Азат Гайнетдинов Мөнир Гафиятуллин Айрат Гыймадетдинов Асия Тимирясова Фәрид Сафин Артур Мостаев НКО гамәлләре тасмасы

март, 2024 ел
чәршәмбе

26 мартта Россия Федераль антимонополия хезмәтенең Татарстан идарәсе каршындагы Иҗтимагый совет утырышы узды. Кереш сүз белән совет рәисе, ТР Иҗтимагый палатасы рәисе урынбасары Мөнир Гафиятуллин чыгыш ясады, ул Россия Федераль антимонополия хезмәтенең Советы каршындагы Иҗтимагый советның 2024 елның 13 мартындагы утырышы нәтиҗәләре турында сөйләде.

Тэги: Мөнир Гафиятуллин Тимур Какохо

февраль, 2024 ел
чәршәмбе

Бүген Татарстан Республикасы Дәүләт техник күзәтчелек идарәсендә «Татарстан Республикасы Дәүләт техник күзәтчелек идарәсенең 2023 елдагы эш йомгаклары һәм 2024 елга бурычлары турында» коллегия утырышы узды.

Тэги: Мөнир Гафиятуллин

ноябрь, 2023 ел
җомга

2023 елның 9 ноябрендә Казанның сәламәтлек мөмкинлекләре чикләнгән балалар өчен 1 нче махсуслаштырылган мәктәп-интернатында «Балалар өчен спартакиада» физкультура-спорт бәйрәме узды.

Тэги: Мөнир Гафиятуллин НКО гамәлләре тасмасы

октябрь, 2023 ел
чәршәмбе

11 октябрьдә Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасында «торак милекчеләре ширкәтләре форматында күпфатирлы йортлар белән идарә итү: проблемалар һәм хәл итү юллары»дигән темага түгәрәк өстәл узды.

Тэги: Дмитрий Романов Мөнир Гафиятуллин Минәхмәт Хисмәтуллин

октябрь, 2023 ел
чәршәмбе

4 октябрьдә ТР Иҗтимагый палатасы Рәисе урынбасары Мөнир Гафиятуллин федераль дәүләт теркәве, кадастр һәм картография хезмәтенең Татарстан Республикасы буенча идарәсе Иҗтимагый советы утырышында катнашты.

Тэги: Мөнир Гафиятуллин

сентябрь, 2023 ел
пәнҗешәмбе

14 сентябрьдә Татарстан Республикасы Дәүләт алкоголь инспекциясе җитәкчесе, Координация советы рәисе урынбасары Ж.Ю. Әхмәтханов рәислегендә Татарстан Республикасында кулланучылар хокукларын тәэмин итү һәм яклау мәсьәләләре буенча Координация советы утырышы узды.

Тэги: Дмитрий Романов Мөнир Гафиятуллин

август, 2023 ел
җомга

24-25 августта «Каты коммуналь калдыклар: законнар һәм практика» V Юбилей фәнни-гамәли конференциясе узды, оештыручылар – Тарифлар буенча Татарстан Республикасы Дәүләт комитеты һәм Татарстан Республикасы буенча Федераль антимонополия хезмәт идарәсе белән берлектә Федераль антимонополия хезмәте.

Тэги: Дмитрий Романов Мөнир Гафиятуллин

август, 2023 ел
пәнҗешәмбе

24 августта Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасының тавыш бирүне иҗтимагый контрольдә тоту буенча Координация советының киңәйтелгән утырышы узды. Утырышта ТР Иҗтимагый палатасы рәисе Зилә Вәлиева катнашты, шулай ук Татарстан муниципаль берәмлекләренең иҗтимагый советлары рәисләре дә кушылды.

Тэги: Мөнир Гафиятуллин Зилә Вәлиева Асия Тимирясова Юлия Кареева Фәрид Сафин Ирина Әхмәтова Алексей Софронов Алексей Шулаев Дамир Нургалиев Тимур Какохо Данис Шакиров Зөфәр Юнысов