декабрь, 2023 ел
сишәмбе

2023 елның 12 декабрендә Татарстан Республикасы Иҗтимагый Күзәтү комиссиясе рәисе урынбасары Илнур Сатдинов гражданнарны шәхси мәсьәләләр буенча кабул итте.

июнь, 2022 ел
чәршәмбе

Иҗтимагый күзәтү комиссиясенә шикләнелүчеләр, гаепләнүчеләр һәм аларның туганнары гына түгел, ә үз яклаучыларының тоту шартларын үтәү турында тулы мәгълүмат алырга теләгән җәмәгать яклаучылары һәм хәтта адвокатлар да мөрәҗәгать итә. Татарстан Республикасы Иҗтимагый күзәтү комиссиясе рәисе Азат Гайнетдинов һәм Илнур Зыятдинов Россия Җәзаларны үтәтү федераль хезмәтенең Татарстан Республикасы буенча идарәсенең 1 нче һәм 2 нче тикшерү изоляторларында булдылар, анда гражданнар белән әңгәмәләр үткәрделәр.

Тэги: Илнур Сатдинов Азат Гайнетдинов

май, 2022 ел
сишәмбе

Һәр сишәмбе көнне ТР Иҗтимагый күзәтү комиссиясе Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасы бинасында шәхси сораулар буенча гражданнарны кабул итә.

апрель, 2022 ел
пәнҗешәмбе

Татарстан Республикасы Иҗтимагый күзәтү комиссиясе 19 нчы һәм 2 нче төзәтү колонияләрендә булды.

Тэги: Илнур Сатдинов Гөлия Балафендиева Альберт Зарипов

пәнҗешәмбе

2022 елның 21 мартында Татарстан Республикасы Иҗтимагый күзәтү комиссиясе әгъзалары Евгений Гаврилкин һәм Илнур Сатдинов Россия җәзаларны үтәтү федераль хезмәтенең Татарстан Республикасы буенча идарәсенең кеше хокуклары буенча идарәсе башлыгы ярдәмчесе Фадеев А.Н. катнашында, гражданнардан килгән мөрәҗәгатьләр нигезендә 2 нче Тикшерү изоляторында булдылар. Мөрәҗәгатьне тулырак һәм объектив карау өчен өстәмә әңгәмәләр үткәреләчәк, шулай ук мөрәҗәгать итүче булган камера тикшереләчәк.

пәнҗешәмбе

Социаль тернәкләндерү һәм адаптация үзәге Татарстан Республикасы буенча Россия Җәзаларны үтәтү федераль хезмәте идарасе белән берлектә Казан шәһәренең 1 нче төзәтү үзәгендә хөкем ителгән хатын-кызларны котлады.

Тэги: ТР ИКК Илнур Сатдинов Гөлия Балафендиева

чәршәмбе

Татарстан Республикасы Иҗтимагый күзәтү комиссиясенә Эчке эшләр министрлыгы компетенциясенә кертелгән мәҗбүри тоту урыннарында булган гражданнарның туганнары яисә якыннары мөрәҗәгатьләре килә. Шулай итеп, Иҗтимагый күзәтү комиссиясе мөрәҗәгатне тикшерү максаты белән Казан шәһәренең административ кулга алынган затларны тоту өчен махсус кабул итү бинасында булды. Чарада шулай ук Сатдинов Илнур һәм Зарипов Альберт катнашты. Алар административ кулга алынган затлар белән әңгәмәләр үткәрделәр, шулай ук махсус кабул итү бинасы администрациясе белән очрашу үткәрелде.

Тэги: ТР ИКК Илнур Сатдинов Альберт Зарипов

пәнҗешәмбе

ТР Иҗтимагый күзәтү комиссиясе республиканың психиатрия хастаханәләрендә пациентларны тоту шартларына зур игътибар бирә.

Тэги: ТР ИКК Илнур Сатдинов Гөлия Балафендиева

февраль, 2022 ел
пәнҗешәмбе

2022 елның 8 февралендә Россия һәм Татарстан Республикасының хокук яклаучылары һәм җәмәгать эшлеклеләре Менделеевск шәһәрендә Төзәтү колониясендә булдылар.

февраль, 2022 ел
чәршәмбе

Татарстан Республикасы Иҗтимагый күзәтү комиссиясе тарафыннан гражданнарны кабул итү үткәрелде.

Тэги: ТР ИКК Илнур Сатдинов