»НКОның үсеш стратегиясен булдыру» зона стратегик сессияләрен үткәрү графигы

2024 елның 6 феврале, сишәмбе

ТР Иҗтимагый Палатасы Ак Барс банкы корпоратив университеты белән берлектә коммерцияле булмаган секторның һөнәри үсешенә ярдәм итү максатыннан гаиләләргә юнәлтелгән ТР HKO җитәкчеләре өчен стратегик идарә буенча махсус белем бирү программасын башлап җибәрде. Проектның партнерлары булып «Сәламәтлек мөмкинлекләре чикләнгән затлар белән эшләү буенча республика вузара үзәк» АНО һәм «АК БАРС СОЗИДАНИЕ» хәйрия фонды тора.

Программа 72 академик сәгатькә исәпләнгән, үз эченә күчмә зональ стратегик сессияләр һәм онлайн-тренинглар үткәрүне ала. Курс нәтиҗәләре буенча катнашучылар остаз ярдәме белән үз оешмаларын үстерү стратегиясен эшләячәкләр, таныклык алачаклар.

Беренче зона сессиясе 29 гыйнварда Алабуга шәһәрендә ТР 12 муниципаль берәмлегенең HKO җитәкчеләре өчен узды.

Күчмә стратегик сессия 2024 елның 12 февралендә Яшел Үзән шәһәрендә (Столичная ур., 17А йорт, «Порт» яшьләр үзәге), ТР ның 18 муниципаль берәмлегеннән: Зеленодольск, Апас, Әтнә, Арча, Балтач, Буа, Биектау, Югары Ослан, Чүпрәле, Кама Тамагы, Кайбыч, Кукмара, Лаеш, Питрәч, Балык Бистәсе, Саба, Тәтеш, Теләче муниципаль районнарында узачак.

Күчмә стратегик сессия 2024 елның 19 февралендә Әлмәт шәһәрендә түбәндәге адрес буенча: Ленин урамы, 21 йорт, Әлмәт шәһәренең 50 еллыгы исемендәге Яшьләр үзәгендә, Татарстан Республикасының 14 муниципаль берәмлегеннән ККО вәкилләре өчен: Әлмәт, Алексеевск, Әлки, Аксубай, Азнакай, Баулы, Бөгелмә, Лениногорск, Яңа Чишмә, Яңа Чишмә, Нурлат, Спас, Чирмешән, Чистай, Ютазы районнарында узачак.

2024 елның 26 февралендә Казан шәһәрендә, Оренбург тракты урамы, 22а йорт адресы буенча, Ак Барс банкының Корпоратив университеты, Казан шәһәре НКО вәкилләре өчен стратегик сессия узачак.

Сессияләрне үткәрү вакыты: 9.00 сәгатьтән 16.00 сәгатькә кадәр.

Стратегик сессияләрне «АК БАРС» БАНК ААҖ Корпоратив университетының бизнес-тренеры Әлфия Сафина үткәрәчәк.

2024 елның 13 гыйнварына кадәр алдан теркәлмәгән НКО җитәкчеләре өчен ТР Иҗтимагый палатасының социаль мәсьәләләр, хәйриячелек һәм коммерцияле булмаган секторны үстерү буенча комиссиясе рәисе, «Ак Барс Созидание» Хәйрия фонды директоры Әлфия Вәлиева белән 8904669697 телефоны буенча катнашырга мөмкин.

Мәгълүмат өчен:

Белем бирү программасы – Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасының социаль мәсьәләләр, хәйриячелек һәм коммерцияле булмаган секторны үстерү буенча комиссия инициативасы буенча ТР Иҗтимагый палатасы тарафыннан гамәлгә ашырыла торган секторара социаль партнерлыкта СО НКО остазлык мәктәбе проектларының берсе.