https://oprt.tatarstan.ru/index.htm/news/2239808.htm ТР Иҗтимагый палатасы Рәисе урынбасары Мөнир Гафиятуллин Росреестрның Татарстан Республикасы буенча идарәсе Иҗтимагый советы утырышында катнашты

2023 елның 4 октябре, чәршәмбе

4 октябрьдә ТР Иҗтимагый палатасы Рәисе урынбасары Мөнир Гафиятуллин федераль дәүләт теркәве, кадастр һәм картография хезмәтенең Татарстан Республикасы буенча идарәсе Иҗтимагый советы утырышында катнашты.

«Россия дәүләт юстиция университеты» федераль дәүләт бюджет учреждениесенең Казан филиалы директоры Шәрифуллин Рамил Әнвәр улы Казан филиалы турында видеоролик күрсәтеп сәламләү сүзе белән чыгыш ясады.

Росреестрның Татарстан Республикасы буенча идарәсе җитәкчесе урынбасары вазифаларын башкаручы Хисмәтуллин Илнур Равил улы «Милли киңлек мәгълүматлары системасы» федераль проекты, Татарстан Республикасында проектны гамәлгә ашыру нәтиҗәләре турында сөйләде

«Роскадастр» иҗтимагый-хокукый компаниясенең Татарстан Республикасы буенча филиалы ролен «Роскадастр» иҗтимагый-хокукый компаниясенең Татарстан Республикасы буенча филиалы директоры урынбасары Сабирҗанова Алсу Мөнәвир кызы җиткерде.