ТР Иҗтимагый палатасы әгъзасы Радий Зарипов Татарстан Республикасы армиясенә, авиация һәм флотка (ДОСААФ) ярдәм итү буенча ирекле җәмгыять чарасында катнашты

2022 елның 26 гыйнвары, чәршәмбе

23 гыйнварда «Татарстан Республикасы армиясенә, авиация һәм флотка (ДОСААФ) ярдәм итү буенча ирекле җәмгыять» Региональ иҗтимагый-дәүләт берләшмәсендә илнең саклау оешмасының 95 еллыгына багышланган тантаналы чара узды. Чарада Татарстан Республикасы Премьер-министрының беренче урынбасары, Татарстан Республикасы армиясенә, авиация һәм флотка (ДОСААФ) ярдәм итү буенча ирекле җәмгыять советы рәисе Нигъмәтуллин Рөстәм Камил улы чыгыш ясады, республиканың ветераннар һәм яшьләр оешмалары вәкилләре катнашты. Чарада Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасы әгъзасы Радий Зарипов катнашты.