июнь, 2022 ел
пәнҗешәмбе

7 июньдә Законлылык һәм хокук тәртибе комитеты утырышы булды, анда депутатлар берничә контроль мәсьәләләрне һәм закон проектларын карадылар.

Тэги: Андрей Королев

июнь, 2022 ел
җомга

3 июньдә «Минем тавыш» сайлаучылар форумы булды, биредә катнашучылар сайлаучылар белән эшләүнең яңа форматлары турында фикер алыштылар.

Тэги: Радий Зарипов Андрей Королев

февраль, 2022 ел
җомга

10 февральдә Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасының хокукый мәсьәләләр һәм иҗтимагый экспертиза комиссиясе утырышы булды. Утырышта Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасы әгъзалары Андрей Королев, Илсөяр Гарифуллина, Рим Мостаев, Александр Поляков һәм Радий Зарипов катнашты.

Тэги: Радий Зарипов Алекандр Поляков Андрей Королев Илсөяр Гарифуллина Рим Мостаев Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасының хокукый мәсьәләләр һәм иҗтимагый экспертиза комиссиясе