25 ноябрьдә Казанда КБОның мәгълүмати ачыклык мәктәбенә чакырабыз

2021 елның 22 ноябре, дүшәмбе

Инновацион үсеш һәм технологияләр трансферы үзәге, Казан (Идел буе) федераль университеты һәм Татарстан Республикасы Мәдәният министрлыгы Социаль юнәлешле коммерцияле булмаган оешмалар вәкилләрен Татарстан Республикасы КБО мәгълүмати ачыклык һәм медиа-таныту төбәк мәктәбенә чакыра.

Уку бушлай!

Мәктәп форматы белем бирү интенсивының бер көнен, кураторлар белән үз проекты өстендә дистанцион эшне, шулай ук экспертлар һәм хакимият органнары вәкилләре катнашында үз проектлары өчен презентацион көнне күз алдында тота.

Мәктәптә катнашучылар өчен уку-презентация материаллары, әсбаплар, видеокурслар, чек-листлар һәм башка бик күп нәрсәләр ачык булачак.

Кем өчен: Татарстан Республикасы социаль-икътисадый мониторинг комитеты вәкилләре

Үткәрү урыны: Казан шәһәре, Пушкин ур., 66/33 (ТР Мәдәният министрлыгы)

Үткәрү датасы: 2021 елның 25 ноябре, 09.30

Урыннар саны чикләнгән. Гаризаны биредә бирергә була.

Видеотрансляциягә тоташу өчен сылтама теркәлгән катнашучыларга җибәреләчәк.

Сезне фикердәшләр командасы, кызыклы спикерлар һәм практик нәтиҗә көтә.

Мәктәп кысаларында Коммерцияле булмаган оешмаларның мәгълүмати ачыклыгын булдыру мөмкинлекләрен һәм инструментларын караячакбыз, сезнең проектларыгызның презентациясен һәм ашларын булдыру өстендә эшләячәкбез, проектны халык алдында тәкъдир итүдә көчебезне сынап караячакбыз, SMM һәм стрим технологияләрен, шулай ук массакүләм мәгълүмат чаралары белән мөнәсәбәтләрне җайга салу үзенчәлекләрен тикшерәчәкбез.

Тулырак монда укыгыз.

Элемтә өчен мәгълүмат: +7 (903) 342-02-39 (Дыганов Антон).