#МЫВМЕСТЕ Халыкара премиясендә катнашу өчен гариза бирү сроклары озайтылды

2021 елның 13 июле, сишәмбе

2021 елның 25 июленә кадәр #МЫВМЕСТЕ Халыкара премиясендә катнашу өчен гариза бирү сроклары түбәндәге сайтта күрсәтелгән: https://премия.мывместе.рф.

Премия - «Доброволец России» Бөтенроссия конкурсының бер үк исемдәге акциясен дәвам итү һәм мирасы дүрт тректан тора: «Волонтерлар һәм НКО», «Бизнес», «Медиа» һәм «We are together» халыкара трегы.

«Волонтерлар һәм НКО» трегында җиңүчеләр 14 яшьтән 17 яшькә кадәр проект үсешенә 600 мең сумга кадәр грант алачак, ә 18 яшьтән лауреатлар һәм оешмалар - 2,5 млн. сумга кадәр, «Сенеж» идарә остаханәсендә махсус белем бирү программасында катнашу мөмкинлеге (18 ) һәм Премия партнерларыннан башка бик күп бонуслар алачак.

«Бизнес» трегында җиңүчеләр «Милли проектлар партнеры» статусын алачак һәм Петербург халыкара икътисадый форумында проектларны тәкъдир итәчәк, шулай ук махсус белем бирү программасында катнашу мөмкинлеге алачак.